Japonico DOM MODUŁOWY

O NAS

Dlaczego warto wybrać nasze usługi ? Ponieważ projektowanie i budowa domów prefabrykowanych i modułowych to nasza pasja.

Od 2004 roku prowadzimy pracownie projektową architektoniczną www.architekt-krakow.pl a od 2005 roku również pracownię projektowania wnętrz: www.projektowanie-wnetrz-krakow.pl

Przez prawie 20 lat zdobywania doświadczenia w projektowaniu, zawsze dbaliśmy o szczegóły, wysoką jakość projektów jak i pełen profesjonalizm. Od zawsze projektujemy z pasją bo projektowanie to nasze hobby a przy okazji praca zawodowa.

W chwili obecnej świadczymy jedną z najbardziej kompleksowych form obsługi projektowej i około projektowej. Pomagamy w wyborze i ocenie działek, organizujemy i zajmujemy sie całą dokumentacją formalną włącznie z uzyskiwaniem pozwolenia na budowę. W następnym kroku personalizujemy projekty i wykonujemy ich adaptacje do działek po czym budujemy dom. Gdy dom już stoi bardzo często wykańczamy go pod klucz dla naszych Klientów a w przypadku domów pod wynajem nawet wyposażamy we wszystkie drobiazgi od talerzy i zastawy przez mopy po zasłony i leżak na taras.

Z budynkami prefabrykowanymi spotkaliśmy się pierwszy raz w 2008 roku (wykonywaliśmy dom letniskowy prefabrykowany z kontenerów morskich) , następnie projektowaliśmy budynek zaplecza dla Rodzinnego Parku Rozrywki w Wodzisławiu Śląskim. Przez kolejne lata opracowywaliśmy projekty domów prefabrykowanych modułowych, współpracując najpierw z fabryką takich domów a następnie tworząc własną linię budynków pod marka nomadoM.

Efektem naszej długiej drogi z projektowaniem oraz budową obiektów modułowych jest wdrożenie do produkcji od 2019 roku naszych własnych budynków.

Całą naszą wiedzę i pasje przelaliśmy w projekty które na pierwszym planie mają za zadanie pokazać że nawet tania w realizacji architektura może być elegancka i ponadczasowa a do tego mieć świetnie rozwiązana funkcję wewnętrzną.

Nasza oferta zawiera tyle wariantów budynków że każdy Klient znajdzie coś czego szuka i czego potrzebuje czy to na dom do mieszkania na stałe czy na letniskowy lub domek pod wynajem.

Domy nomadoM projektujemy i wykonujemy oraz montujemy na budowie by usługa była kompleksowa. Mamy też opracowane projekty wzorcowe wnętrz które możemy spersonalizować pod Klienta i następnie zrealizować z pomocą naszych zaufanych wykonawców.

Wycena

Polityka prywatnosci
© jmsSTUDIO 2004 - 2024 Wszystkie prawa zastrzeżone